1. Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia procesji eucharystycznej w UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA, a szczególnie przygotowującym ołtarze, dziewczynkom sypiącym kwiatki , oraz paniom prowadzącym dziewczynki i niosącym feretrony i chorągwie, panu organiście i niosącym baldachim, strażakom, ministrantom, składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Przeżywamy  oktawę  Bożego Ciała. Codziennie do czwartku Msza Święta o godz. 17.00, w połączeniu z czerwcowym nabożeństwem i procesją eucharystyczną wokół kościoła.

3. W najbliższy piątek,11 czerwca, będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej okazji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.  Najbliższa sobota, będzie poświęcona Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Uczcijmy Tę, która jest wzorem miłości do Boga i ludzi.

4. Katolickie Liceum Księzy Pallotynów w Chełmnie prowadzi zapisy uczniów na nowy rok szkolny 2021/2022 i zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia szkoły i poznania jej oferty w każdym dogodnym terminie do końca czerwca.

5. Za tydzień w niedzielę (13.06) o godz. 12:00 zapraszam na mszę św. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

6. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności - „Szczęść Boże”.