1. Dzisiaj, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, ze szczególną czcią Kościół wypowiada modlitwę: „Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu…”.

2. W najbliższy czwartek, w liturgii będziemy celebrować uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii. Udział w procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Jezus jest wśród nas, w_naszym życiu zawsze obecny. Procesja wyruszy po Mszy św. o godz. 10. Msze św. w uroczystość Bożego Ciała w naszej świątyni odprawimy: o godz. 8.00 i 10.00. Przygotujmy cztery ołtarze, udekorujmy nasz parafialny wie­czernik i nasze domy, mieszkania, a przede wszystkim otwórzmy Jezusowi nasze serca, aby mogło je opromienić Jego błogosławieństwo.

3. Procesje wokół kościoła przez całą oktawę Bożego Ciała, będziemy łączyć z codzienną Eucharystią o godz. 17.00.

4. We wtorek  na godz. 18.00 zapraszam dziewczynki sypiące kwiatki na próbę.

5. Wszystkich chorych z miesięczną posługą sakramentalną odwiedzę: w sobotę 5.06.

6. Za tydzień nasz odpust ku czci św. Rocha. Uroczysta suma odpustowa o g. 12.00.

7. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności - „Szczęść Boże”.