1. Wspomnienie wydarzenia nad Jordanem, gdzie Jezus przyjął chrzest, a także gdzie Bóg potwierdził, że jest On Jego Synem, kończy okres Narodzenia Pańskiego. Jednak zgodnie z_naszą tradycją jeszcze przez jakiś czas zachowamy w kościele świąteczny wystrój. Zapamiętajmy dziś słowa samego Boga o Jezusie: „To jest Mój Syn Umiłowany, Jego słuchajcie”.

2. W czasie trwania kolęd Biuro Parafialne czynne jest po Mszy św. o godz. 9.00.

3. Trwa wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Niech ona będzie okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi w nasz dom Boże błogosławieństwo.

4. Dziś po mszy św. o godz. 12:00, spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

5. W imieniu Pani Dyrektor, nauczycieli i dzieci, zapraszam dziś do naszej szkoły na obchody Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek o godz. 15:00.