1. Dzisiejsza niedziela, ostatnia niedziela kończącego się 2019 roku, jest jednocześnie świętem Świętej Rodziny Nazaretańskiej: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest ona wzorem dla_naszych rodzin. Prośmy Boga, by w tych niełatwych czasach, przy tylu zagrożeniach i celowych atakach różnorakich wrogów nasze rodziny stawały się prawdziwym domowym Kościołem. 2. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego 2019, liturgiczne wspomnienie św. Sylwestra. Wieczorną Mszę Świętą o godz. 17.00 połączymy z nabożeństwem dziękczynno-przebłagalnym, podziękujemy Bogu – Dobremu Ojcu w Niebie za miniony czas, za dobro, któregośmy w tym czasie doznali. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo nad nami, naszymi rodzinami i nad naszą Ojczyzną. 3. W środę, 1 stycznia, w pierwszy dzień nowego roku i jeszcze w oktawie Bożego Narodzenia, w liturgii celebrujemy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte tego dnia o godz. 10.00, 12.00, 16.00. Ta maryjna uroczystość należy do tak zwanych świąt nakazanych. Zobowiązuje nas więc do udziału w świątecznej Eucharystii. 4. W czasie trwania kolęd, Biuro Parafialne czynne po Mszy św. 5. Wszystkim tym, którzy w bieżącym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, oraz wszelkie jubileusze i rocznice, składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności -„Szczęść Boże”.