PARAFIA PW. ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA
W KIJEWIE KRÓLEWSKIM

Intencje mszalne

Intencje na miesiąc Październik 2020

Intencje na inne miesiące

Sobota, 31 Października 2020


17:00
+ Rozalię Taflińską oraz zm. dziadków Polak i Kamulskich.

Piątek, 30 Października 2020


17:00
+ Jana Szczęsny.
17:30
+ Michalinę Kubala - int. od Zakładu pogrzebowego Znicz.

Czwartek, 29 Października 2020


17:00
+ Jana, Stanisławę, brata Jana i Teresę Iwańskich.

Środa, 28 Października 2020


17:00
+ Jerzego Cegielskiego z ok. ur., Bogumiłę i Edwarda Sadeckich oraz zm. z rodz. Sadeckich, Cegielskich i Leśniak.
17:30
+ Elżbietę Matus - int. od uczestników pogrzebu.

Wtorek, 27 Października 2020


17:00
O Boże błog. dla Grażyny i Kazimierza Gołasz w r. ślubu.

Poniedziałek, 26 Października 2020


17:00
+ Ks. Alfonsa Derebeckiego oraz Zygmunta, Antoninę i Stefanię Derebeckich.
17:30
O łaskę zdrowia dla Józefa Łukaszczyka.

Niedziela, 25 Października 2020


10:00
+ Janinę i Jerzego Izdebskich.
12:00
+ Stefanię i Stanisława Chmarzyńskich.
8:00
+ Stanisława, Katarzynę, Władysławę Maksim oraz Mariannę i Edwarda Ożóg.

Sobota, 24 Października 2020


10:00
Msza św. za zmarłych kapłanów z dek. unisławskiego.
16:00
Ślub: Marlena Makulec i Paweł Szamlewski
17:00
+ Stanisława i Franciszkę Fuja, Bogumiła Graczkowskiego, zm. z ob. stron i Mariannę Kromp.
17:30
O Boże błog.dla Karoliny i Krzysztofa i wszelkie potrzebna łaski dla rodzin z obu stron a szczególnie o łaskę zdrowia dla p. Jurka.

Piątek, 23 Października 2020


17:00
+ Bolesława i Bronisławę Rakowskich.
17:30
+ Reginę Seraficką - int. od wdzięcznych parafian z Unisławia.

Czwartek, 22 Października 2020


17:00
+ Ks. Jana Wosika.

Środa, 21 Października 2020


17:00
+ Kazimierę, Józefa i Waldemara Szydłowskich.
17:30
+ Michalinę Kubala - int. od Janka z rodziną.

Wtorek, 20 Października 2020


12:00
+ Jacka Piskor.
17:00
+ Julię, Józefa Dudek i zm. z rodz.

Poniedziałek, 19 Października 2020


17:00
+ Feliksa Mandra w 45 r.
17:30
+ Krystynę Wanatowską - int. od ucz. pogrzebu.

Niedziela, 18 Października 2020


10:00
+ Wojciecha, Stefanię, Stanisława Rzeźnik oraz Henryka, Franciszka, Wiktorię i Marzannę Michaelis.
12:00
+ Jana Pudło.
8:00
+ Teresę, Franciszka i Damiana Głowackich.

Sobota, 17 Października 2020


15:00
Msza św. dziękczynno błagalna dla p. Bożeny i Jerzego Cichy z ok. 45 r. ślubu.
17:00
+ Annę(4 r) i Konrada Jagodzińskich

Piątek, 16 Października 2020


17:00
+ Marcina i Edmunda Wolnikowskich oraz Agnieszkę Madeja.
17:30
+ Janusza Grabowskiego - int. od uczestników pogrzebu.

Czwartek, 15 Października 2020


17:00
+ Agnieszkę Sierocką oraz rodz. i rodzeństwo.
17:30
O Boże błog. dla Julii Samcik z ok. 18 ur.

Środa, 14 Października 2020


17:00
+ Mariana(1 r) i Balbinę Kowal.

Wtorek, 13 Października 2020


17:00
+ Tadeusza Musiałowskiego w 9 r.

Poniedziałek, 12 Października 2020


17:00
+ Helenę, Antoniego i Marię Rzeźnikowskich oraz Janinę i Piotra Myszak.

Niedziela, 11 Października 2020


10:00
+ Stanisławę, Antoniego i Marka Dudek oraz Leonarda Krzyżanowskiego.
12:00
+ Danielę(27 r) i Bolesława(26) Dudek oraz Marię i Kazimierza Rewers.
8:00
+ Jana i Renatę Zybura, Stefana i Gertrudę Cieślińskich oraz zm. z obu rodzin.

Sobota, 10 Października 2020


17:00
O Boże błog. dla p. Julii Miszczak z ok. 90 ur.

Piątek, 09 Października 2020


17:00
+ Monikę i Kazimierza Durczak.
17:30
+ Małgorzatę Dudek - int. od uczestników pogrzebu.

Czwartek, 08 Października 2020


17:00
+ Franciszka Walczak i zm. z rodz.

Środa, 07 Października 2020


17:00
Msza św. dziękczynno błagalna Żywej Róży z Kijewa Szlacheckiego.
17:30
+ Jacka Piskor oraz o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny.

Wtorek, 06 Października 2020


17:00
+ Jana, Andrzeja i Bronisławę Pudło.

Poniedziałek, 05 Października 2020


17:00
+ Henryka Elert w 1 r.

Niedziela, 04 Października 2020


10:00
+ Seweryna Kirys.
12:00
+ Tadeusza i Melanię Araszewskich, Mariusza Gęsikowskiego, Jasia Gęsikowskiego i zm. z rodziny.
8:00
+ Walerię, Władysława i Jana Woźniak.

Sobota, 03 Października 2020


15:00
Ślub: Katerzyna Wolnikowska i Tomasz Wylangowski.
16:00
Ślub: Paulina Gurzyńska i Bartosz Górski.
17:00
+ Bogumiłę i Edwarda Sadeckich z ok. ur.

Piątek, 02 Października 2020


17:00
+ Władysławę, Stanisława, Henryka Chmielewskich oraz Barbarę i Jana Obońskich.

Czwartek, 01 Października 2020


17:00
+ Edwarda Komur i rodz. z ob. stron.
.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
8:00, 10:00, 12:00

Dni powszednie
17:00

Inne święta
9:00, 17:00

BIURO PARAFIALNE

CZYNNE W DNI POWSZEDNIE W GODZ. 15:00-16:30

KONTO PARAFII

Konto Parafii
Bank Spółdzielczy Chełmno
61 9486 0005 0017 0341 2002 0001