PARAFIA PW. ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA
W KIJEWIE KRÓLEWSKIM

Intencje mszalne

Intencje na miesiąc Wrzesień 2020

Intencje na inne miesiące

Środa, 30 Września 2020


17:00
+ Romana Kasprzyckiego.
17:30
+ Zdzisława Marcinkowskiego, Leona Rydzewskiego oraz Mariannę i Antoniego Trzcińskich

Wtorek, 29 Września 2020


17:00
O Boże błog. dla p. Antoniny Mandra z ok. 90 ur.

Poniedziałek, 28 Września 2020


17:00
+ Za zm. rodziców Antoninę i Józefa Kusior w 16 r. oraz siostrę Urszulę w 2 r.
17:30
+ Izabelę Gurzyńską w 5 r. i Ireneusza Gurzyńskiego z ok ur.

Niedziela, 27 Września 2020


10:00
+ Łucję i Mariana Mrowińskich.
12:00
+ Jana Brokopp w 6 r. i zm. z rodziny.
8:00
+ Helenę, Henryka i Marię Gurzyńskich.

Sobota, 26 Września 2020


17:00
+ Janinę, Bronisława, Małgorzatę i Zbysława Twarzyńskich.

Piątek, 25 Września 2020


17:00
+ Mariannę i Stanisława Skiba.

Czwartek, 24 Września 2020


17:00
+ Piotra Szabłowskiego.

Środa, 23 Września 2020


17:00
+ Agnieszkę i Władysława Sondej.

Wtorek, 22 Września 2020


17:00
+ Edmunda(40 r) i Reginę Grabowskich.

Poniedziałek, 21 Września 2020


17:00
+ Martę i Józefa Kozłowskich oraz córkę Teresę.

Niedziela, 20 Września 2020


10:00
+ Kazimierza Banaszek.
12:00
+ Kazimierę i Józefa Lewandowskich, Marię i Józefa Mathews oraz Andrzeja Banaszek.
15:00
Msza św. w int. ofiar II wojny światowej w Dorposzu.
8:00
+ Reginę i Ludwika Budniewskich oraz zm. z rodz.

Sobota, 19 Września 2020


17:00
+ Władysława Kołodziej, Annę, Stanisława i Czesława Kiełbasa, Adama i Mariana Deroń, Teresę Gryszówka i Feliksę Wilk
17:30
+ Marię i Zygmunta Ordońskich, rodz. z ob. stron i brata Czesława.

Piątek, 18 Września 2020


17:00
+ Jerzego Szulc w 1 r.
17:30
+ Teresę Maćczak - int. od uczestników pogrzebu.

Czwartek, 17 Września 2020


17:00
+ Elżbietę Kozłowską oraz Martę i Mieczysława Rakowskich i zm. rodzeństwo.

Środa, 16 Września 2020


17:00
+ Stefanię Syrocką, rodz. i rodzeństwo Syrockich oraz rodz. Waleckich i Władysława Kańskiego.

Wtorek, 15 Września 2020


17:00
+ Zdzisławę Kurzyńską w 6 r. śm.
17:30
Msza św. dziękczynno błagalna w 13 r. śliubu p. Elżbiety i Tomasza Grabowskich.

Poniedziałek, 14 Września 2020


17:00
+ Stanisława Syrockiego w 11 r.

Niedziela, 13 Września 2020


10:00
+ Urszulę i Janusza Kosnowicz.
12:00
+ Jerzego Gieldarskiego w r. śm., Andrzeja Przybytkowskiego i rodz. z ob. stron.
8:00
+ Kazimierza, Leokadię, Jana i Romana Michaelis oraz Annę i Władysława Żelazo.

Sobota, 12 Września 2020


16:00
O Boże błog.dla p. Marii i Józefa Marecik z ok. 50 r. śl.
17:00
+ Władysławę i Kazimierza Dąbrowskich.

Piątek, 11 Września 2020


17:00
+ Tadeusza Szczęsny.

Czwartek, 10 Września 2020


17:00
+ Eugeniusza i Zofię Mitura oraz zm. z rodz. Mitura i Korzeniewskich.

Środa, 09 Września 2020


17:00
+ Rozalię i Henryka Błażejczyk oraz Teresę Franczyk.

Wtorek, 08 Września 2020


17:00
+ Za zm. z rodz. Rembeza i Muszyńskich w r. śm. Leona.
17:30
+ Urszulę Rakowską - int. od uczestników pogrzebu.

Poniedziałek, 07 Września 2020


17:00
+ Marka Elert.

Niedziela, 06 Września 2020


10:00
+ Janinę,Hieronima, Izydora i Wawrzyńca Paszkowskich.
12:00
+ Leona Głowackiego oraz Zuzannę i Aleksandra Stanek.
8:00
+ Mariannę i Edwarda Ożóg.

Sobota, 05 Września 2020


17:00
+ Adolfa i Janinę Swarcewicz.
17:30
+ Teresę Maćczak - int. od Zakładu Pog. Świebodzińscy.

Piątek, 04 Września 2020


17:00
+ Kazimierę, Bernarda, Romana i Eugeniusza Zalewskich.

Czwartek, 03 Września 2020


17:00
+ Joannę, Kazimierza i Rajmunda Rysiewskich oraz Edwarda Mazalon.
17:30
+ Renatę i Andrzeja Hinz.

Środa, 02 Września 2020


17:00
+ Zbysława i Małgorzatę Twarzyńskich i zm. rodziców.

Wtorek, 01 Września 2020


17:00
+ Tadeusza i Jana Szczęsny.
.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
8:00, 10:00, 12:00

Dni powszednie
17:00

Inne święta
9:00, 17:00

BIURO PARAFIALNE

CZYNNE W DNI POWSZEDNIE W GODZ. 15:00-16:30

KONTO PARAFII

Konto Parafii
Bank Spółdzielczy Chełmno
61 9486 0005 0017 0341 2002 0001