PARAFIA PW. ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA
W KIJEWIE KRÓLEWSKIM

Intencje mszalne

Intencje na miesiąc Sierpień 2020

Intencje na inne miesiące

Poniedziałek, 31 Sierpnia 2020


17:00
+ Jana Łuczak i rodz. z ob. stron.
18:00
Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego.

Niedziela, 30 Sierpnia 2020


10:00
+ Jana i Helenę Elert.
12:00
+ Stefanię i Stanisława Chmarzyńskich.
8:00
+ Adama i Henrykę Polak.

Sobota, 29 Sierpnia 2020


18:00
+ Piotra Szabłowskiego.
18:30
O Boże błog. dla p. Bernadety i Sławomira Czuba z ok. 25 r. ślubu.
19:00
+ Izabelę Gurzyńską z ok. ur.

Piątek, 28 Sierpnia 2020


18:00
+ Józefa Jakubowskiego w 30 r., Wiktorię Jakubowską w 36 r., Romana Jakubowskiego w 1 r. i Piotra Polakowskiego w 15 r.

Czwartek, 27 Sierpnia 2020


18:00
+ Rajmunda Schabowskiego z ok. ur. i im.

Środa, 26 Sierpnia 2020


17:00
+ Kazimierza Kańskiego w 32 r., Stanisławę i Władysława Kańskich oraz zm. rodz. z ob. stron.

Wtorek, 25 Sierpnia 2020


17:00
+ Stanisława Kusior - int. od uczestników pogrzebu.

Poniedziałek, 24 Sierpnia 2020


17:00
+ Stefana Giermach.

Niedziela, 23 Sierpnia 2020


10:00
+ Mariana Łuczak w 11 r.
12:00
+ Jana Pudło.
13:00
I Komunia Św.
8:00
+ Henryka Ordońskiego i zm. z rodz. Ordońskich i Kluth.

Sobota, 22 Sierpnia 2020


17:00
+ Helenę i Zygmunta Reckich.

Piątek, 21 Sierpnia 2020


16:00
Ślub: Patrycja Oleksy i Patryk Wesołowski.
17:00
+ Reginę i Władysława Michalik.

Czwartek, 20 Sierpnia 2020


17:00
+ Helenę i Zygmunta Reckich.

Środa, 19 Sierpnia 2020


17:00
+ Bogumiłę(5 r) i Edwarda Sadeckich.

Wtorek, 18 Sierpnia 2020


17:00
+ Melanię i Tadeusza Araszewskich.

Poniedziałek, 17 Sierpnia 2020


17:00
+ Kazimierza Smoleń w 10 r. oraz rodz. i rodzeństwo.

Niedziela, 16 Sierpnia 2020


10:00
+ Teresę, Franciszka i Damiana Głowackich.
12:00
+ Stanisławę, Boleslawa i Mariana Szyper oraz zm. z rodz. Szyper i Nowaczek.
8:00
+ Pelagię Kowalską i Bogdana Płuciennika.

Sobota, 15 Sierpnia 2020


10:00
+ Teresę, Franciszka i Damiana Głowackich.
12:00
+ Jadwigę(5 r śm) i Edwarda Bartoszewskich oraz Józefa Cukras w 60 r. śm.
8:00
+ Pelagię Kowalską i Bogdana Płuciennika.

Piątek, 14 Sierpnia 2020


17:00
+ Danielę, Martę i Bronisława Zielińskich oraz o Boże błog. dla p. Melanii Oleksy z ok. 94 ur.
17:30
+ Krystynę Kowalską.

Czwartek, 13 Sierpnia 2020


17:00
+ Edwarda Rokickiego z ok. ur. i zm. z rodziny.

Środa, 12 Sierpnia 2020


17:00
+ Zygmunta i Czesławę Mrowińskich z ok. ur. i im.

Wtorek, 11 Sierpnia 2020


17:00
W pewnej intencji.

Poniedziałek, 10 Sierpnia 2020


17:00
+ Jana i Mariannę Rusak w r. śm.

Niedziela, 09 Sierpnia 2020


10:00
+ Jadwigę i Stanisława Stępień.
12:00
O Boże błog. dla p. Justyny i Pawła Kłos z ok. 1 r. ślubu.
12:00
Za Parafian
15:00
O ustanie epidemii na całym świecie.
8:00
+ Maksymiliana, Władysławę i Zofię Ludwikowskich oraz Wiktorię Krajnik.

Sobota, 08 Sierpnia 2020


16:00
Ślub: Klaudia Kentzer i Karol Krzyżanowski.
17:00
+ Stanisława, Stefanię i Andrzeja Banaszek oraz Józefę i Jana Juszczak.
17:30
O Boże błog. dla p. Teodory Kaszowskiej z ok. 80 ur.

Piątek, 07 Sierpnia 2020


17:00
+ Władysława Kańskiego w 3 r. i z ok. ur.

Czwartek, 06 Sierpnia 2020


16:00
Ślub: Iwona Sobieralska i Marcin Święch.
17:00
+ Janusza Komur w r. śm.

Środa, 05 Sierpnia 2020


17:00
Za Parafian.

Wtorek, 04 Sierpnia 2020


17:00
+ Za zm. z rodz. Rembeza i Muszyńskich w r. śm. Stefanii.

Poniedziałek, 03 Sierpnia 2020


17:00
+ Krystynę i Mieczysława Janus, rodz. z ob. stron, Annę i Józefa Jagodzińskich.

Niedziela, 02 Sierpnia 2020


10:00
+ Henryka i Krystynę Lemanowicz.
12:00
+ Stanisława i Matyldę Franczyk.
8:00
+ Elżbietę, Krzysztofa, Michała i Jerzego Kopczyńskich.

Sobota, 01 Sierpnia 2020


16:00
Ślub: Andżelika Kalkowska i Artur Wojtal.
17:00
+ Władysława, rodz. i rodz. Chmielak.
.

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i święta
8:00, 10:00, 12:00

Dni powszednie
17:00

Inne święta
9:00, 17:00

BIURO PARAFIALNE

CZYNNE W DNI POWSZEDNIE W GODZ. 15:00-16:30

KONTO PARAFII

Konto Parafii
Bank Spółdzielczy Chełmno
61 9486 0005 0017 0341 2002 0001